Firma produkcji mebli EMKO założona została w listopadzie 1982 roku przez Zbigniewa Nadolskiego i Jarosława Troć. Obecnie w trzyosobowym zarządzie firmy zasiadają jej pierwotni założyciele oraz Marcin Nadolski. Siedziba firmy oraz produkcja mebli znajduje się w Gdańsku przy ulicy Pegaza 13.

Zakład posiada nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę produkcyjną oraz bardzo duże doświadczenie technologiczne . Zajmujemy się produkcją mebli, kompleksowym wyposażeniem wnętrz prywatnych , gabinetów specjalistycznych branży medycznej, hoteli, lokali usługowych restauracji i sklepów. Wykonujemy nietypowe schody oraz pełen zakres stolarki otworowej. Na zamówienie realizujemy meble do ekskluzywnych jachtów i apartamentów.

Podejmujemy się realizacji na terenie całego kraju jaki i poza jego granicami. Naszymi stałymi odbiorcami są klienci z Francji, Anglii, Niemiec, Hiszpanii i Skandynawii.

Mamy na swoim koncie wiele skomplikowanych realizacji wykonywanych na podstawie wielobranżowych projektów wnętrz wymagających bardzo wysokiej jakości produktów. Łączymy umiejętności dotyczące technologii produkcji mebli, elementów stalowych, szklanych i kamieniarskich.

Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi kooperantami jesteśmy w stanie wykonać każde wnętrze o różnych wymogach technologicznych, spełniając obowiązujące normy dopasowane do wymaganych prawem uzgodnień. Z powodzeniem podejmujemy się kompleksowego wykonawstwa klinik medycznych i stomatologicznych. Dla osób nieposiadających swojej dokumentacji projektowej, zapewniamy wszechstronną pomoc w naszym autoryzowanym biurze projektowym.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, projektantów wnętrz i architektów.